باربر – مستخدم محققان پرتقال روزانه مطالعه

باربر – مستخدم: محققان پرتقال روزانه مطالعه پرتقال آلزایمر مبتلا شدن اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات زین بعد پاسخ اظهارنظرهای شخصی را نخواهیم داد ، تخلفات فوتبالی را گزارش کنید

فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای از همه افراد خواست که چناچه از وقوع هرگونه تخلف در فوتبال اطلاعی دارند آن را به کمیته‌های حقوقی و قضایی فدراسیون ارائه کنند تا پیگ

زین بعد پاسخ اظهارنظرهای شخصی را نخواهیم داد ، تخلفات فوتبالی را گزارش کنید

تخلفات فوتبالی را گزارش کنید/ زین بعد پاسخ اظهارنظرهای شخصی را نخواهیم داد

عبارات مهم : فوتبال

فدراسیون فوتبال در اطلاعیه ای از همه افراد خواست که چناچه از وقوع هرگونه تخلف در فوتبال اطلاعی دارند آن را به کمیته های حقوقی و قضایی فدراسیون ارائه کنند تا پیگیری شود.

به گزارش ایسنا، فدراسیون فوتبال ضمن تسلیت به علت وقوع سانحه سقوط هواپیمای مسافربری آسمان و ابراز همدردی با خانواده های داغدار، اطلاعیه ای را در خصوص اتفاقات اخیر در فوتبال کشور صادر کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

“بسم الله الرحمن الرحیم

زین بعد پاسخ اظهارنظرهای شخصی را نخواهیم داد ، تخلفات فوتبالی را گزارش کنید

موفقیت های متعدد فوتبال کشور در عرصه های متفاوت ملی و بین المللی در سال 1396 مرهون زحمات همه اشخاصی است که خالصانه در حوزه های مدیریتی، فنی، پزشکی، داوری و غیره در سطوح متفاوت فدراسیون، شرکت لیگ، هیات های فوتبال و کلوب ها خالصانه و مجدانه تلاش کرده اند. در همین راستا، حمایت های مردم شریف، مسوولین کشور و همراهی رسانه های گروهی، شایسته تقدیر می باشد.

در خصوص مسایل مطرح شده است در روزهای اخیر نیز اگرچه مبادی مختلف، خصوصاً مجمع عمومی، هیات رییسه، بازرسی قانونی و حسابرس مستقل به اتکاء ظرفیت های قانونی موجود، نظارت کافی را بر عملکرد مدیران فدراسیون اعمال می نمایند ولی در عین حال و از آنجا که پاسخگویی و مسوولت پذیری از اهم سیاست های فدراسیون است لذا از کلیه پیشکسوتان، مربیان، بازیکنان، مدیران و سایر اشخاصی که از وقوع هر گونه تخلف احتمالی ولو کوچک و اندک، در هر یک از بخش های فدراسیون، شرکت لیگ، هیات ها و کلوب ها مطلع هستند دعوت می نماید که مدارک و مستندات موجود در این خصوص را به تشخیص و صلاحدید خود، نزد هر یک از مراجع صالح به رسیدگی، ارایه و گزارش نمایند و فدراسیون فوتبال نیز وظیفه قانونی خود می داند تا پاسخگوی جزء به جزء سوالات و گزارش های مطروحه در مراجع صالح باشد.

فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای از همه افراد خواست که چناچه از وقوع هرگونه تخلف در فوتبال اطلاعی دارند آن را به کمیته‌های حقوقی و قضایی فدراسیون ارائه کنند تا پیگ

همچنین در صورت ارایه این گزارشات به فدراسیون فوتبال، کلیه بخش های مرتبط اعم از کمیته اخلاق، کمیته انضباطی و حراست، عنوان مطروحه را پیگیری و پیگیری نموده و نتیجه آن به اطلاع افکار عمومی خواهد رسید.

فدراسیون فوتبال با احترام کامل به افکار عمومی ملت شریف کشور عزیزمان ایران و اهالی خانواده بزرگ و خدوم رسانه، به منظور حفظ آرامش فضای فوتبال کشور و تمرکز بر موفقیت تیم ملی تا سر حد امکان از پاسخگویی رسانه ای به اظهار نظرهای شخصی خودداری خواهد کرد.

در پایان، خدمات و نظرات همه دلسوزان واقعی فوتبال را ارج قرار داده و استفاده از انتقادات سازنده ایشان را اولویت مهم برنامه های خود می داند”.

واژه های کلیدی: فوتبال | قانونی | اطلاعیه | فوتبالی | رسانه ای | رسانه ها | کمیته انضباطی | فدراسیون فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs