باربر – مستخدم محققان پرتقال روزانه مطالعه

باربر – مستخدم: محققان پرتقال روزانه مطالعه پرتقال آلزایمر مبتلا شدن اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از بین بردن لیگ‌برتری‌ها از جام حذفی باید بررسی شود/ پاداش فوتسالیست‌ها یک سکه نبود ، تاج

رییس فدراسیون فوتبال از واگذاری بلیت فروشی اینترنتی به دو کلوب استقلال و پرسپولیس خبر داد و گفت: طی نشستی که با مدیران این دو کلوب داشتیم، قرار شد بلیت فروشی ای

از بین بردن لیگ‌برتری‌ها از جام حذفی باید بررسی شود/ پاداش فوتسالیست‌ها یک سکه نبود ، تاج

تاج: از بین بردن لیگ برتری ها از جام حذفی باید بررسی شود/ پاداش فوتسالیست ها یک سکه نبود

عبارات مهم : روسیه

رییس فدراسیون فوتبال از واگذاری بلیت فروشی اینترنتی به دو کلوب استقلال و پرسپولیس خبر داد و گفت: طی نشستی که با مدیران این دو کلوب داشتیم، قرار شد بلیت فروشی اینترنتی مسابقه های لیگ به دو کلوب استقلال و پرسپولیس واگذار شود و شرکت لیگ سهم سودش را از بلیت فروشی دریافت کند.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج در جمع خبرنگاران راجع به برنامه های تیم ملی فوتبال بعد از افزایش به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، اظهار کرد: تا امروز هیچ کشوری در آسیا دیده نشده که بعد از افزایش به جام جهانی دو بازی دوستانه انجام دهد. ما جهت این که بتوانیم حضور خوبی در جام جهانی روسیه داشته باشیم، دو بازی دوستانه هماهنگ شده است و هشت بازی طی درخواست سرمربی تیم ملی فوتبال آینده نگری کرده ایم.

از بین بردن لیگ‌برتری‌ها از جام حذفی باید بررسی شود/ پاداش فوتسالیست‌ها یک سکه نبود ، تاج

یک بازی دوستانه با روسیه خواهیم داشت که خود این کشور هزینه را پرداخت کرده است و یک بازی هم با توگو که یکی از تیم های آفریقای جنوبی است که این هم بنا بر پیشنهاد کارلوس کی روش بوده است لیکن وی اعتقاد است که ما در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به احتمال زیاد با یک تیم آفریقایی مواجه خواهیم بود و بهتر است با انجام دیدار با یک تیم آفریقایی خود را جهت جام جهانی آماده کنیم. این تیم، تیم بسیار خوبی است و ۱۴ بازیکن آن لژیونر هستند. تمام هزینه های تیم توگو را فدراسیون فوتبال پرداخت می کند ولی بازی اولی که با روسیه داریم تمام هزینه ها از سوی فدراسیون فوتبال روسیه پرداخت خواهد شد.

تاج در ادامه راجع به گلایه های فوتبالیست ها و تبعیضی که بین بازیکنان فوتبال و فوتسال بعد از کسب عنوان سومی دنیا به وسیله فدراسیون فوتبال گذاشته می شود خاطر نشان کرد: حرف بدی است که ما بعضی از اوقات آن را می شنویم. ما با تیم فوتسال که سوم دنیا شده است بود، پریشب (یک شنبه) در برج میلاد ضیافتی را برپا کردیم و پاداشی به مبلغ ۱۰ میلیون تومان تا حالا به این تیم داده ایم. این پاداش یک سکه نبود که عنوان کرده اند که بازیکنان فوتسال جهت کسب عنوان سومی دنیا فدراسیون فوتبال یک سکه را پرداخت کرده هست. البته به این تیم ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان نیز که حق ارزش است از سوی فدراسیون فوتبال پرداخت خواهد شد.

رییس فدراسیون فوتبال از واگذاری بلیت فروشی اینترنتی به دو کلوب استقلال و پرسپولیس خبر داد و گفت: طی نشستی که با مدیران این دو کلوب داشتیم، قرار شد بلیت فروشی ای

وی اضافه کرد: قبول دارم مراسم تجلیل از برترین های فوتسال که نخستین بار شرکت لیگ آن را برگزار می کرد نواقصی داشت و باید تلاش کنیم در سال های آینده مراسم تجلیل را بهتر برگزار کنیم.

رییس فدراسیون فوتبال در خصوص پاداش تیم ملی فوتبال بعد از راهیابی به جام جهانی روسیه، اظهار کرد: فوتبالیست ها بخشی از پاداش خود را دریافت کرده اند و تا امروز به جز بازی تیم ملی فوتبال سوریه که به نتیجه مساوی ختم شد، تمام پاداش ها که عدد قابل ملاحظه ای بود و یکی از این پاداش ها در حدود ۸۰۰۰ دلار بود به بازیکنان فوتبال پرداخت شده است هست. ما تلاش می کنیم پاداش جام جهانی را نیز طی مراسمی به بازیکنان فوتبال پرداخت کنیم.

تاج در ادامه صحبت های خود همچنین راجع به حضور تیم فوتبال نفت که با نام بهنام پیشرو و در حال حاضر به اسم نفت طلاییه شرکت کرده هست، خاطر نشان کرد: فروش نفت به شرکت دیگر با دخالت ما نبوده و خودشان باید از سهمیه خود که بهنام پیشرو کیش بود دفاع کند. البته طی صحبتی که با گل محمدی، مدیر کل استان پایتخت کشور عزیزمان ایران داشتم، وی تاکید داشتند که تیم فوتبال نفت طبق قرارداد به تعهدات خود عمل نکرده است و کلوب خود را با نام نفت طلاییه به فروش رسانده است.

از بین بردن لیگ‌برتری‌ها از جام حذفی باید بررسی شود/ پاداش فوتسالیست‌ها یک سکه نبود ، تاج

رییس فدراسیون فوتبال همچنین در مورد جام حذفی و از بین بردن شدن لیگ برتری در جام حذفی، اظهار کرد: باید جام حذفی عین مسابقه های لیگ، استاندارد برگزار شود. باید در این زمینه شرکت لیگ به کمک رسانه ها سمیناری را برگزار کند که آیا هشت تیم لیگ برتر در مسابقه های جام حذفی از بین بردن شدند؟ این مساله باید مورد بررسی جدی قرار بگیرد.

تاج همچنین راجع به جلسه ای که با طاهری و افتخاری راجع به بلیت فروشی اینترنتی داشت، گفت : با مدیران عامل این دو کلوب در خصوص فروش بلیت اینترنتی به تفاهم رسیده ایم و قرار بر این است که بلیت فروشی اینترنتی به خود کلوب ها واگذار شود تا سهم خوبی را از این مساله ببرند. به شرکت لیگ اعلام کرده ایم که خود را وارد این کار نکند و سهم خودش را از بلیت فروشی دریافت کند.

رییس فدراسیون فوتبال از واگذاری بلیت فروشی اینترنتی به دو کلوب استقلال و پرسپولیس خبر داد و گفت: طی نشستی که با مدیران این دو کلوب داشتیم، قرار شد بلیت فروشی ای

وی در آخر در مورد نشست عالی فعالیت های المپیاد ورزشی درون مدرسه ای، اظهار کرد: خودمان زمانی فرزند های این مدارس بودیم و اعتقاد هستم که مخزن و کارخانه ساخت ورزش کشور از طریق آموزش و پرورش صورت می گیرد. حضور ۱۳ میلیون محصل و ۸۰۰۰ زمین مسابقه این را نشان می دهد که رشد خوبی را در طی این مدت در ورزش دانش آموزی داشته ایم. زمانی موتور ورزش راه می افتد که اعتبار خود را که همان آموزش و پرورش است را از دست ندهد.

واژه های کلیدی: روسیه | فوتبال | مسابقه | اینترنتی | جام جهانی | فوتبالیست ها | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs