باربر – مستخدم محققان پرتقال روزانه مطالعه

باربر – مستخدم: محققان پرتقال روزانه مطالعه پرتقال آلزایمر مبتلا شدن اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار حوادث قربانی کودک‌آزاری به اتهام کودک‌کشی محاکمه می‌شود

پسری جوان که در کودکی مورد آزارواذیت قرار گرفته بود به اتهام قتل یک کودک پای میز محاکمه می رود. این متهم مدعی است به این علت مرتکب قتل شده است که مقتول سرنوشتی

قربانی کودک آزاری به اتهام کودک کشی محاکمه می شود

عبارات مهم : چمدان

پسری جوان که در کودکی مورد آزارواذیت قرار گرفته بود به اتهام قتل یک کودک پای میز محاکمه می رود. این متهم مدعی است به این علت مرتکب قتل شده است که مقتول سرنوشتی مشابه او پیدا نکند.

خانواده پسری ١١ساله به نام ابوالفضل روز ١٧ شهریور هنگامی که از غیبت پسرشان مطلع شدند به پلیس آگاهی رفتند و عنوان را گزارش دادند. آنها گفتند فرزندشان جهت بازی به پارکی در نزدیکی منزل ارزش واقع در میدان رازی رفته و بعد از آن ناپدید شده است است.

قربانی کودک‌آزاری به اتهام کودک‌کشی محاکمه می‌شود

پس از طرح این شکایت تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی جهت پیداکردن ابوالفضل وارد عمل شدند. آنها ابتدا به جست وجو در حوالی منزل این کودک پرداختند ولی ردی از او به دست نیاوردند. همین امر دو فرضیه را پیش ِروی پلیس قرار داد؛ نخست آنکه کودک را با انگیزه انتقام جویی یا اخاذی ربوده باشند و دوم اینکه پسربچه به قتل رسیده باشد. احتمال صحت فرضیه اول بسیار ضعیف بود لیکن هیچ تماسی با والدین ابوالفضل گرفته نشده و درخواستی نیز اعلام نشده بود.

در شرایطی که امیدها جهت زنده یافتن کودک بسیار کم رنگ شده است بود، کارآگاهان سرنخ هایی به دست آوردند که نشان می داد پسربچه آخرین بار همراه یکی از جوانان محل به نام علی دیده شده است هست. به این ترتیب علی بازداشت شد.

پسری جوان که در کودکی مورد آزارواذیت قرار گرفته بود به اتهام قتل یک کودک پای میز محاکمه می رود. این متهم مدعی است به این علت مرتکب قتل شده است که مقتول سرنوشتی

این جوان ٢٣ساله که ابتدا مدعی بود خبری از این ماجرا ندارد، در بازجویی های تخصصی به اغفال کودک و قتل او اعتراف کرد. متهم گفت: «من در کودکی مورد آزارواذیت قرار گرفتم. این اتفاق زندگی ام را تحت تأثیر قرار داد طوری که هرگز آرامش نداشتم و هر لحظه عصبی و مضطرب بودم. ابوالفضل من را یاد بچگی خودم می انداخت و به این فکر می کردم اگر بلایی که سر من آمد جهت او هم تکرار شود، زندگی اش خراب می شود. به همین علت روز اتفاق او را به بهانه دیدن کبوتر به منزل ام کشاندم و با ضربات چاقو کشتم. بعد از آن جهت اینکه جسد را از بین ببرم و کسی متوجه قتل نشود، از برادرم کمک گرفتم. ما جنازه پسربچه را در یک چمدان گذاشتیم و به بزرگراه تهران- قم رفتیم. سپس چمدان را در محلی خلوت رها کردیم».

مأموران بعد از شنیدن اعترافات متهم به محل اعلام شده است رفتند و با پیداکردن چمدان جنازه کودک را یافتند و به پزشکی قانونی انتقال یافته کردند. متخصصان بعد از انجام آزمایش های مورد نیاز اعلام کردند روی پیکر ابوالفضل آثار ٥٠ ضربه چاقو دیده می شود و او به علت شدت جراحات و خون ریزی زیاد جانش را از دست داده است.

پس از آن پرونده اتهامی علی در دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران به جریان افتاد و متهم مدعی شد از بیماری روانی زحمت می برد. او گفت این مشکلش در اتفاقی ریشه دارد که در کودکی برایش رخ داده بود.

قربانی کودک‌آزاری به اتهام کودک‌کشی محاکمه می‌شود

متخصص پزشکی قانونی راجع به ادعای علی تحقیق ولی اعلام کرد او از نظر روانی سالم است و جنونی که مسئولیت کیفری را از او سلب کند، ندارد. متهم به این نظر اعتراض کرد به همین علت این بار تیمی سه نفره علی را مورد معاینه قرار دادند و آنها نیز همین نظر را تأیید کردند. متهم باز هم قانع نشد و اصرار کرد به جنون مبتلاست. سومین مرتبه گروهی پنج نفری از متخصصان به بررسی شرایط روانی علی پرداختند و آنها نیز به این نتیجه رسیدند که متهم جنون ندارد.

به این ترتیب تحقیقات مقدماتی از قاتل ابوالفضل تکمیل و قرار مجرمیت و کیفرخواست علیه او صادر شد.

پسری جوان که در کودکی مورد آزارواذیت قرار گرفته بود به اتهام قتل یک کودک پای میز محاکمه می رود. این متهم مدعی است به این علت مرتکب قتل شده است که مقتول سرنوشتی

شرق

واژه های کلیدی: چمدان | پسربچه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs