باربر – مستخدم محققان پرتقال روزانه مطالعه

باربر – مستخدم: محققان پرتقال روزانه مطالعه پرتقال آلزایمر مبتلا شدن اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار حوادث دزد شب رو به داروی بیماران سرطانی رحم نکرد

همزمان با دزدی 120 میلیون تومان داروهای شیمی درمانی از داروخانه یکی از بیمارستان‌های دولتی تهران، یک مظنون در این باره بازداشت شد.

دزد شب رو به داروی بیماران سرطانی رحم نکرد

دزد شب رو به داروی بیماران سرطانی رحم نکرد

عبارات مهم : پزشکی

همزمان با دزدی 120 میلیون تومان داروهای شیمی درمانی از داروخانه یکی از بیمارستان های دولتی تهران، یک مظنون در این باره بازداشت شد.

به گزارش جام جم، چندی پیش نماینده حقوقی یکی از بیمارستان های دولتی پایتخت کشور عزیزمان ایران با حضوردر پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت با طرح شکایتی اعلام کرد داروخانه بیمارستان مورد دستبرد شبانه قرار گرفته است.

وی به افسر تحقیق گفت: هر روز از صبح داروخانه بیمارستان فعالیتش را شروع می کند و تا ساعت 20 و30 دقیقه ادامه دارد. شب گذشته کارکنان داروخانه بعداز آخر کارشان در را قفل کرده و به منزل هایشان رفتند ولی امروز زمانی که جهت انجام کار روزانه وارد داروخانه شدند، مشاهده کردند وسایل داروخانه به هم ریخته و از قفسه ای که مربوط به داروهای بیماران سرطانی هست، دزدی شده است هست. ارزش این داروها 120 میلیون تومان بود.

دزد شب رو به داروی بیماران سرطانی رحم نکرد

وقتی دوربین مداربسته داروخانه را بازبینی کردیم، متوجه شدیم مردی که کلاه نقابدار به سرش گذاشته وماسک بهداشتی به صورتش زده، درحالی که کلیدی به دست دارد، ساعت 21 و 30 دقیقه وارد داروخانه شده است و به سمت قفسه داروهای شیمی درمانی رفته و از آنجا دزدی کرده است.

با شکایت وی، تحقیقات پلیسی از کارکنان بخش داروخانه بیمارستان شروع و معلوم شد که آنها نقشی در این دزدی نداشته اند. جست وجوها ادامه داشت تا این که با گذشت دو ماه از این ماجرا، چند روز پیش مسئولان حراست بیمارستان مردی را هنگام دزدی دو کارتن تجهیزات پزشکی از محل کارشان شناسایی کردند و او بازداشت شد.

همزمان با دزدی 120 میلیون تومان داروهای شیمی درمانی از داروخانه یکی از بیمارستان‌های دولتی تهران، یک مظنون در این باره بازداشت شد.

ماموران با حضور در بیمارستان و تحقیقات از مسئولان آنجا متوجه شدند که این مرد را هنگام دزدی دو کارتن تجهیزات پزشکی که ارزش میلیونی داشته در محوطه بیمارستان دیده و مانع فراروی با اموال سرقتی شده است اند.

متهم درجریان تحقیقات به افسر تحقیق گفت: من از کارگران پیمانکاری بودم که با این بیمارستان در زمینه جا به جایی و انتقال تجهیزات پزشکی کار می کرد. جهت انتقال تجهیزات پزشکی به بیمارستان آمدم که هنگام جا به جایی وسایل دو کارتن از تجهیزات را دزدیدم تا در بازار آزاد بفروشم و پول زیادی نصیبم شود که ماجرا لو رفت و بازداشت شدم. ولی در دزدی از داروخانه بیمارستان نقشی نداشتم.

با توجه به بیانات این متهم، تحقیقات از او جهت رازگشایی از دیگر جرایم وی در پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه دارد.

دزد شب رو به داروی بیماران سرطانی رحم نکرد

واژه های کلیدی: پزشکی | تجهیزات | تحقیقات | داروخانه | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs